В молитвах просить і мала дитина
Нам Перемоги , миру і свободи
Усьому українському народу!
Світла й добра вам, люди, всім!
І здоров‘я в кожен дім!
Про літературу в дружному колі та із сюрпризом
Підсумковий урок із літератури провели в дружному колі за чаєм, ділячись думками про прочитані твори. Які твори запам‘яталися дітям найбільше? « Кайдашева сім‘я», «Мартин Боруля», « Сойчине крило», « Чого являєшся мені…»
А сюрпризом для літей була присутність на уроці нашого випускника, а нині захисника, медика полку « Азов» Юрія Яцики! Який Юрій цікавий та багатогранний співрозмовник, ліцеїсти 10-А класу знають уже дуже добре! А сьогодні він розповідав, як потрапив в « Азов», як познайомився із Юрієм Рибчинським, як багато праці доклав, шліфуючи вокальний спів, як здобув 3 вищі освіти…
Юро, як же нас зачарував твій спів! Спасибі за музичний подарунок!
Ліцеїсти ловили кожне слово нашого захисника! А потім ми всі дружно занесли в машину передані педагогами, дітьми, батьками смаколики та інші необхідні на передовій речі. Юро, хай смакує ковбаска різдвяна !
Щасливої дороги! Повертайся з перемогою!
Різдво на Боярці завдяки військовим!
Третій щорічний фестиваль різдвяно-новорічних колядок «Різдво на Боярці» відбувся у нашому ліцеї!
Спочатку наша ліцейна родина ярмаркувала, а потім учнівські колективи виконували колядки. Піднесений настрій панував під час дійства, навіть на секунду забулося про війну… Та ми знаємо, завдяки кому маємо змогу фестивалити! Дякуємо вам, захисники! Ми віримо у нашу перемогу й будемо допомагати вам стільки, скільки необхідно буде!
Учні 10 - А класу наярмаркували 1530 гривень! А всі разом зібрали 83660!
Дякую всім батькам та дітям, які долучилися до збору коштів!
Рейтинг книг ліцею № 27!
Протягом двох тижнів у рамках Національного тижня читання серед старшокласників ліцею відбувалося опитування про нещодавно прочитаний твір українського автора. Учням пропонувалося поділитися враженнями про книгу, надіславши їх на поштову скриньку. Протягом цього часу надійшло 36 відгуків. Думаю, що ліцеїсти читають набагато більше, але з певних причин не висловили власну думку.Отож серед старшокласників користуються популярністю книги Макса Кідрука ( кілька відгуків на один і той же твір), Сергія Гридіна. Серед надісланих робіт є передбачувані твори, які вивчаються під час уроків, а є (і це дуже приємно!) й позапрограмні книги сучасних авторів та класиків. Діти також надсилали відгуки на твори зарубіжних авторів, тому і їх включено до списку, який подаю в алфавітному порядку!
Ознайомлюйтеся й також читайте!
1. Вдовиченко Галина
«36 і 6 котів»
2. Грабовська
Ірина «Зірки й кістки»
3. Гридін
Сергій «Дорослі зненацька»
4. Гридін Сергій «Іграшка»
5. Жадан
Сергій «Інтернат»
6. Кідрук
Макс «Колонія»
7. Кідрук Макс «Не озирайся і мовчи»
8. Кокотюха Андрій «Таємниця козацького скарбу»
9. Кочубей Саша «Сім нескладух Говорухи»
10. Ліндгрен Астрід «Роня, дочка розбійника»
11. Мак-Фолл
Клер «Провідник», трилогія
12. Марченко Мія
«Місто Тіней»
13. Матіос Марія «Солодка Даруся»
14. Матолінець
Наталія «Академія Аматерасу»
15. Мензатюк
Зірка «Як я руйнувала імперію»
16. Мирний Панас «Повія»
17. Нестайко Всеволод «Одиниця з обманом»
18. Нестайко Всеволод «Пригоди в лісовій школі»
19. Олдрідж Джеймс «Останній дюйм»
21. Павлюк
Іларіон «Я бачу, вас цікавить пітьма»
22. Симоненко
Василь «Задивляюсь у твої зіниці», збірка поезій
23. Скрябін
Кузьма «Місто, в якому не ходять гроші»
24. Сноу
Роуз «17. Книги спогадів»
25. Франко Іван
«Захар Беркут»
26. Щербина Маруся «Усі під підозрою»
Дякую захисникам за змогу навчати й навчатися!
Славно почаювали у Міжнародний день чаю
Сьогодні, у Міжнародний день чаю, ліцеїсти 10-А класу створювали авторський чай та, звісно, смакували ним. А провели майстер-клас нам у нещодавно відкритій музейній кімнті "Полісся". Діти самі добирали інгредієнти, записували склад ще й, запакувавши в крафтові пакетики, понесли купаж додому, щоб почаювати вдома. Завдяки нашим воїнам ми тут, у Рівному, можемо відносно спокійно провести час із дорогими нам людьми.Але спочатку ми послухали цікаву етнографічну розповідь про поліський одяг, побачили, що таке серпанок, здивувалися, як жінки могли вправно зав'язувати намітку, полюбувалися традиційним поліським весільним одягом нареченої... Багата наша культура, красиві наші традиції, і хай ніякий ворог на них не зазіхає!
У тиші та спокої в класно-родинному колі за чашечкою ароматного чаю провели ми п'ятничний вечір...
Дякуємо захисникам за змогу вивчати власну культуру!
Дякуємо вам, наші захисники!
Із короткотривалою відпусткою наш колишній учень , а нині медик полку « Азов» перебуває вдома, у Рівному. Юрій завжди радо спілкується з учнями,сам був наставником, тому й сьогодні завітав у ліцей. Мудрі, виважені слова про козацтво, про важливість історичної пам‘яті, самоосвіти ліцеїсти слухали із задоволенням, ставили запитання.
Дякую, Юрію, за те, щоти й усі захисники тримаєте небо над нами!
Разом до Перемоги!
P.S. Звісно, ми, учителі й ліцеїсти, організувалися й передали Юрі дещо з домашньої консервації, грілки для рук та тіла й інші необхідні на фронті речі.
Дякую захисникам за змогу навчати й навчатися!
Обговорюючи можливі заходи до Національного тижня читання, почула від дітей думку, що їм цікаво, що ж читають вчителі. Так народилася ідея створити відеоінтерв'ю із педагогами, у якому б вони поділилися враженнями про останній прочитаний ними твір. Також діти запитали вчителів, яку б пораду вони дали, щоб заохотити ліцеїстів до читання. І ось маємо чудовий ролик, у якому бачимо багатогранність педагогічного колективу!
У першій та другій частинах педагоги діляться враженнями про нещодавно прочитаний твір, а в третій частині містяться вчительські поради ліцеїстам для заохочення читання.
Дякую Анні Малонос та Олександру Сметанюку за якісну роботу інтерв'юерами! Щиро дякую всім колегам, які дали такі цікаві інтерв'ю!
Дякую захисникам за змогу навчати й навчатися!
Сьогодні в ліцеї відбувся вже п'ятий протягом акції " Національний тиждень читання" літературний десант! А взагалі за 04-08 грудня діти-бібліомани охопили своїми презентаціями всі 28 класів старшої школи, причому в більшості класів побували по два-три рази. Старшокласники презентували самостійно прочитані твори сучасних українських авторів. Це доробки письменників на різноманітну тематику, адже діти самі обирали постать митця для презентації. Розповіді були цікавими та мотивуючими!
Підсумовуючи, хочу подякувати команді літературного десанту:
Максимові Бобровницькому ( сучасні письменники Рівненщини)
Олександру Борисюку ( "Іграшка" Сергія Гридіна)
Анастасії Гук ( "Тільки не пиши мені про війну" Павла Вишебаби)
Яні Закусіловій ("Не озирайся і мовчи" Макса Кідрука)
Анні Малонос ( антологія української поезії)
Маргариті Реньжиній ( "Солодка Даруся" Марії Матіос)
Анні Шегері ( "Чорний ворон. Залишенець" Василя Шкляра)!
Дякую, діти, за вашу працю, творчість, небайдужість! Презентовані вами книги заслуговують на увагу нашої ліцейної родини! Спільними маленькими кроками виховуймо в собі силу духу, креативне мислення, розвиваймо інтелект та пізнаваймо світ!
Дякую захисникам за змогу навчати й навчатися!
Розуміючи важливість читання та підтримуючи акцію "Національний тиждень читання", ліцеїсти нашої школи підтримали ідею літературного десанту , і сьогодні вже четвертий день поспіль хлопчики та дівчатка пропагували сучасних українських авторів! Учні десяти 5-11 класів мали змогу почути відгук, побачити презентацію на самостійно прочитаний ліцеїстами твір. Команда із семи волонтерів-книголюбів цікаво, творчо, доступно ділилася власними враженнями. А це й історичні твори, містичний роман, поезії, воєнні історії тощо. Свідченням ефективності такої форми роботи є те, що діти відразу ж хотіли взяти для читання деякі книги.Звісно, що старшокласники поділяться, а деякі твори є і в нашій ліцейній книгозбірні.
Дякую, дівчатка й хлопчики, за вашу працю!
Дякую захисникам за змогу навчати й навчатися!
У рамках Національного тижня читання сьогодні десятикласники продовжили роботу з популяризації книг сучасних українських авторів. До чималої команди літературного десанту доєднався Олександр Борисюк ( "Іграшка" Сергія Гридіна) та Маргарита Реньжина ("Солодка Даруся" Марії Матіос). Протягом дня до цієї акції було долучено ще 11 класів старшої школи! Щира подяка уважним слухачам та особливо дітям, які так захопливо закликають поринути у світ книги!
Дякую захисникам за змогу навчати й навчатися!
Сьогодні відбулася автограф-сесія популярного письменника Макса Кідрука. У книгарні на Соборній зібралися книголюби, особливо ті, що захоплюються творчістю нашого земляка. Для себе я відкрила цього автора лише років 5 тому, і кожна прочитана книга - це подія!
Учні 10-А класу також долучилися до цього заходу. Нові книжки куплені, автографи є- тож тепер знаходьмо час для читання!
Побажання з позначкою P.S від автора - то вам, діти, особисто!
Дякую вам, захисники, за спокійний вечір!