Про мене

Сметаніна Світлана Василівна
«Я спав, і мені снилось, що життя – це радість. Я проснувся і зрозумів, що життя - це обов’язок. Я почав працювати і зрозумів, що обов’язок – це радість»  (Робіндранат Тагор). 


Учитель української мови та літератури 
Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №27 Рівненської міської ради


Мій робочий кабінет


Стаж роботи: 23 роки
Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії
Звання: старший вчитель
 Власний особистісний і педагогічний портрет:
   «Життя – це майже безперервний ланцюг власних відкриттів», - сказав німецький письменник Герхард Гауптман. Школа для мене – це постійне відкриття юних душ та мрій, це щастя від дитячих радісних відкриттів.
   Я – Учитель. І навчати дітей із видимого пізнавати невидиме, як казав Г. Сковорода, - ось моє завдання.
   Я – Учитель. Є 45 хвилин на уроці, коли дитячі серця належать мені. І саме я, учитель-словесник, у якого «слово - одяг усіх фактів, усіх думок», як казав М. Горький, будую в ці хвилини майбутнє моєї держави. Тому Україна моєї мрії високоінтелектуальна, творча, критично мисляча, має міцні моральні цінності, уміє захистити себе і знає, як це зробити. Хіба не цьому навчає кожен сучасний педагог?!
   «Розширювати свої знання можна тільки тоді, коли ти дивишся прямо у вічі своєму незнанню», - стверджував К. Ушинський. І ця сентенція стосується не тільки дітей, а й мене. Учителю просто необхідно багато вчитися, опановувати нові технології, показувати гідний приклад, не боятися ламати стереотипи. Адже кожен із нас sеmper tiro!
   Я ніколи не розділяю особисте та професійне життя, оскільки як навчаю дітей, так і сама живу, керуючись словами В. Симоненка:
Люди – прекрасні.
Земля – мов казка.
Кращого сонця ніде нема.
Бо я – Учитель. А вчитель – це любов.
   
Педагогічна презентація

17 коментарів:

 1. Дивишся на Світлану Василівну і переконуєшся, яким повинен бути вчитель!
  Вона завжди проводить уроки так, що навіть той, хто нічого не кумекає, запам'ятає інформацію з уроку й захоче сам підготуватися; організовує цікаве дозвілля: кінотеатри, парки, боулінг, театри; виовує моральні цінності.

  ВідповістиВидалити
 2. Світлано Василівно! Я Вам вдячна за Ваш високий професіоналізм і компетентність, цілеспрямованість і старанну щоденну працю в нашій школі!
  Щодня на уроках Ви цікаво викладаєте кожну тему, яку ми уважно слухаємо та запам'ятовуємо. Організовуєте зустрічі з письменниками, де можна спілкуватися та задавати запитання. А також берем участь у Тижні української мови та літератури, у конкурсі "Юні літературознавці", де ми можемо почути багато нового та перевірити свої знання. Ви кожного дня проявляєте свою працездатність, націленість на досягнення кінцевого результату, здатність приймати рішення, комунікабельність, доброзичливість, терпіння, готовність відповідати на будь-які питання своїх учнів - захоплює.
  Сподіваюся, що Ваш багаторічний досвід і невгасимий вогонь щирої відданості своїй справі послужать подальшому розвитку духовного та інтелектуального рівня підростаючого покоління.
  Нехай ніколи не вичерпається доброта і мудрість у вашому серці!
  Бажаю Вам міцного здоров'я і благополуччя, терпіння й оптимізму, успіхів у вашій нелегкій, але такій важливій праці!

  ВідповістиВидалити
 3. Світлано Василівно, дякую вам за знання, увагу до нас, за те, що проводите з нами стільки часу, як з рідними дітьми! Ви найкращий вчитель!!!

  ВідповістиВидалити
 4. Світлано Василівно, Ви вчитель з великої букви! Вмієте зрозуміти і знайти слова до своїх учнів, які можуть підтримати і допомогти їм. Вами пишаються колеги, Вас наслідують учні, Вам вдячні батьки.

  ВідповістиВидалити
 5. Світлано Василівно, ваші творчі успіхи і досягнення надихають колег ! Так тримати!

  ВідповістиВидалити
 6. Працювати поряд з такою колегою-велика радість. З Світланою Василівною цікаво спілкуватись на різні теми, бо вона багатогранна особистість. Не стала "людиною в футлярі". Творчої наснаги Вам!

  ВідповістиВидалити
 7. На таких людях тримається світ! Світлано Василівно, знаю, як важко бути вчителем... Але і знаю, як неймовірно радісно бути другом дітей! Діти бачать і відчувають все. Вони визнають тільки справжність у всьому. У Вашому серці - жодної фальшивої ноти. Тому Ви приречені на УСПІХ!)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Я вам дякую за такі теплі слова! Інколи моя "справжність" мені заважає, на жаль.

   Видалити
  2. Але не в стосунках із дітьми!!

   Видалити
 8. Приємно працювати з людиною, яка вміє по-справжньому любити життя в усіх його проявах. Нехай 2015 рік сприяє здійсненню заповітних мрій і бажань,творчих задумів. Хай буде сонце, поцілунки, радість у вашому домі, удачі в усьому!!!

  ВідповістиВидалити
 9. Якби в нашій Україні всі вчителі були такі, як Ви, Світлано Василівно, ми були б найосвідченішою нацією в Європі. На таких вчителях тримається наша школа.

  ВідповістиВидалити
 10. Здравствуйте Светлана.

  Хотели бы с Вами связаться, по поводу размещения информации на Вашем сайте. Как это можно сделать?

  ВідповістиВидалити